Preklady z čiernohorčiny a preklady do čiernohorčiny

Od profesionálnych prekladateľov a rodených hovoriacich

MÁM ZÁUJEM O PREKLAD

Preklady čiernohorčiny

Potrebujete vypracovať profesionálne preklady z čiernohorčiny a do čiernohorčiny? Ste na správnej adrese, náš tým preverených prekladateľov a rodených hovoriacich čiernohorčiny pre Vás vyhotoví:

Okrem prekladov z čiernohorčiny do slovenčiny a zo slovenčiny do čiernohorčiny poskytujeme aj preklady do/z čiernohorčiny v kombinácii s cudzími jazykmi.

Cena neúradného prekladu čiernohorčiny od 15.60 (18.88 vr. DPH) €/NS

MÁM ZÁUJEM O PREKLAD

Hlavné výhody profesionálnych prekladov z/do čiernohorčiny

  • Vysoká kvalita

Spolupracujeme iba s starostlivo vybranými a preverenými prekladateľmi čiernohorčiny, ktorí disponujú potrebnou praxou a VŠ vzdelaním, alebo rodenými hovoriacimi, ktorých písomný prejav je na vysokej úrovni.

  • Priaznivé ceny, množstvové zľavy

Za kvalitné a rýchle preklady z/do čiernohorčiny účtujeme  najnižšie ceny na trhu prekladateľských agentúr. U rozsiahlejších zákaziek stanovíme cenu individuálne v závislosti od počtu normostrán a náročnosti prekladaného textu.

  • Rýchlosť

Preklad čiernohorčiny pro Vás vyhotovíme v najkratšom možnom termíne. Na termíne dodania sa s Vami dohodneme ešte pred zahájením prekladateľských prác.

  • Skúsenosti, referencie a osobné odporúčania

Našim kvalitným, odborným a prevereným prekladom z/do čiernohorčiny môžete plne dôverovať. Naše referencie najdete tu. Osobné odporúčania našich klientov nájdete tu.

  • Dodržovanie termínov

Preložené texty od nás obdržíte vždy najneskôr podľa vzájomne odsúhlaseného termínu dodania prekladu čiernohorčiny. Na naše profesionálne preklady čiernohorčiny sa môžete vždy spoľahnúť.

  • Individuálny prístup

Vašu požiadavku na preklad z/do čiernohorčiny najskôr starostlivo posúdime tak, aby sme dobre pochopili Vaše individuálne potreby a ciele. Obratom Vám predložíme cenovú ponuku a v dohodnutom termíne zašleme vyhotovený preklad čiernohorčiny v požadovanej kvalite.

MÁM ZÁUJEM O PREKLAD

Ponúkame širokú škálu
prekladateľských a lokalizačných služieb

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje vysoko kvalitné profesionálne prekladateľské a lokalizačné služby. Sme dlhodobým a spoľahlivým partnerem pre tisíce firemných a súkromných zákazníkov.

Mnoho našich klientov si myslí, že sme tou nejlepšou voľbou pre řiešenie ich potrieb prekladateľských a lokalizačných služieb. Pozrite sa na naše referencie a prečítajte si osobné odporúčania niektorých zákazníkov.

VIAC

Technické preklady

užívateľské príručky

návody k obsluhe

montážne návody

technická dokumentácia

INFO

Právne preklady

zmluvy

obchodné podmienky

zákony, vyhlášky a smernice

normy a ISO dokumentácia

INFO

Lokalizácie

aplikácie a systémy

www stránky a eshopy

počítačové hry

multimédia

INFO

Ekonomické preklady

účtovné výkazy

výročné správy

audítorské správy

prospekty k cenným papierom

INFO

MÁM ZÁUJEM O SLUŽBY

16 779
objednávok
218 969
normostrán
5 581
zákazníkov