+421 944 402 163
Preklady čínštiny
Cena prekladu od 24.1 € za normostranu
Vybrané referencie
Profesionálni prekladatelia
Najlepšie ceny na trhu
Vysoká kvalita
Rýchlosť a dodržovanie termínov
Skúsenosti a referencie
Preklad textu od 24.1 (29.16) €/NS
Iba korektúra textu 10.0 (12.1) €/NS
Cena v € bez DPH (vč. DPH)

Vyhotovíme pre Vás rôzne typy prekladov:
Bežné
preklady
Technické
preklady
Právne
preklady
Obchodné
preklady
Marketingové
preklady
Lekárske
preklady
Preklady
kníh
Preklady
www stránok
Lokalizácie
Súdne
preklady
Korektúry
prekladov
Grafika, DTP
a tlač
Prekladajte s odborníkmi, ktorí Vám rozumejú a vyhotovia preklad k Vašej spokojnosti
Naši zákazníci získavajú preklad, ktorý je prirodzený, významovo presný a zrozumiteľný. Vieme vystihnúť podstatu a nájsť vhodný výraz, vetné spojenie a slovesný útvar, ktorý je podriadený významu textu. Preklady sú správne štylizované, gramaticky a pravopisne bezchybné s dôrazom na zachytenie presného významu s ohľadom na odbornú stránku textu.

Čínštinu používa ako materský jazyk okolo 1,2 miliardy ľudí, čo je 16 % svetovej populácie. Najviac rodených hovorcov žije v Číne a na Tchaj-wane. Významná komunita čínsky hovoriacich obyvateľov žije tiež v Singapure a Malajzii. Pôvodný jazyk vznikol približne 2 000 rokov pred našim letopočtom. Spisovnou formou je štandardná čínština, ktorá je založená na pekingskom nárečí, jednom zo širšej skupiny severočínskych dialektov. Zapisuje sa pomocou čínskych znakov, čo sú logogramy, takže im nemajú problém porozumieť ani hovorcovia vzájomne nezrozumiteľných čínskych jazykov. Čínština, podobne ako ďalšie jazyky východnej a juhovýchodnej Ázie (thajčina, vietnamčina, tibetčina, barmčina atď.), patrí medzi tzv. tónové jazyky. Znamená to, že každá slabika sa vyslovuje s určitou intonáciou, ktorá môže meniť význam.

Vzhľadom k silnému ekonomickému rastu Číny sú preklady do a z čínskeho jazyka pomerne častou požiadavkou našich zákazníkov. Najviac v poslednej dobe prekladáme lekárske texty, webové stránky a obchodnú korešpondenciu. Preklady pre Vás vyhotovia rodení hovorcovia.

9 700

objednávok

117 000

normostrán

4 100

zákazníkov

Partnerské weby
Sme Dobrým Anjelom
Prekladateľňa pomáha tým, ktorí to potrebujú a preto sme sa stali Dobrým Anjelom. Pravidelne, každý mesiac zasielame finančný príspevok nadácii
Dobrý Anjel.
Kontaktné údaje