Preklady z gruzínčiny a preklady do gruzínčiny

Od profesionálnych prekladateľov a rodených hovoriacich

MÁM ZÁUJEM O PREKLAD

Preklady gruzínčiny

Potrebujete vypracovať profesionálne preklady z gruzínčiny a do gruzínčiny? Ste na správnej adrese, náš tým preverených prekladateľov a rodených hovoriacich gruzínčiny pre Vás vyhotoví:

Okrem prekladov z gruzínčiny do slovenčiny a zo slovenčiny do gruzínčiny poskytujeme aj preklady do/z gruzínčiny v kombinácii s cudzími jazykmi.

Cena neúradného prekladu gruzínčiny od 19.60 (23.72 vr. DPH) €/NS

MÁM ZÁUJEM O PREKLAD

Hlavné výhody profesionálnych prekladov z/do gruzínčiny

  • Vysoká kvalita

Spolupracujeme iba s starostlivo vybranými a preverenými prekladateľmi gruzínčiny, ktorí disponujú potrebnou praxou a VŠ vzdelaním, alebo rodenými hovoriacimi, ktorých písomný prejav je na vysokej úrovni.

  • Priaznivé ceny, množstvové zľavy

Za kvalitné a rýchle preklady z/do gruzínčiny účtujeme  najnižšie ceny na trhu prekladateľských agentúr. U rozsiahlejších zákaziek stanovíme cenu individuálne v závislosti od počtu normostrán a náročnosti prekladaného textu.

  • Rýchlosť

Preklad gruzínčiny pro Vás vyhotovíme v najkratšom možnom termíne. Na termíne dodania sa s Vami dohodneme ešte pred zahájením prekladateľských prác.

  • Skúsenosti, referencie a osobné odporúčania

Našim kvalitným, odborným a prevereným prekladom z/do gruzínčiny môžete plne dôverovať. Naše referencie najdete tu. Osobné odporúčania našich klientov nájdete tu.

  • Dodržovanie termínov

Preložené texty od nás obdržíte vždy najneskôr podľa vzájomne odsúhlaseného termínu dodania prekladu gruzínčiny. Na naše profesionálne preklady gruzínčiny sa môžete vždy spoľahnúť.

  • Individuálny prístup

Vašu požiadavku na preklad z/do gruzínčiny najskôr starostlivo posúdime tak, aby sme dobre pochopili Vaše individuálne potreby a ciele. Obratom Vám predložíme cenovú ponuku a v dohodnutom termíne zašleme vyhotovený preklad gruzínčiny v požadovanej kvalite.

MÁM ZÁUJEM O PREKLAD

Ponúkame širokú škálu
prekladateľských a lokalizačných služieb

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje vysoko kvalitné profesionálne prekladateľské a lokalizačné služby. Sme dlhodobým a spoľahlivým partnerem pre tisíce firemných a súkromných zákazníkov.

Mnoho našich klientov si myslí, že sme tou nejlepšou voľbou pre řiešenie ich potrieb prekladateľských a lokalizačných služieb. Pozrite sa na naše referencie a prečítajte si osobné odporúčania niektorých zákazníkov.

VIAC

Technické preklady

užívateľské príručky

návody k obsluhe

montážne návody

technická dokumentácia

INFO

Právne preklady

zmluvy

obchodné podmienky

zákony, vyhlášky a smernice

normy a ISO dokumentácia

INFO

Lokalizácie

aplikácie a systémy

www stránky a eshopy

počítačové hry

multimédia

INFO

Ekonomické preklady

účtovné výkazy

výročné správy

audítorské správy

prospekty k cenným papierom

INFO

MÁM ZÁUJEM O SLUŽBY

18 367
objednávok
242 661
normostrán
5 944
zákazníkov