Blog

Aktuality z oboru a o nás

MÁM ZÁUJEM O SLUŽBY

Preklady užívateľských manuálov

Preklad manuálov záhradnej techniky Hecht

Vedeli ste, že za bezpečnou prácou v záhradách môžete hľadať aj našu prekladateľskú agentúru? Medzi našich stálych klientov totiž patrí aj spoločnosť Hecht, ktorá sa venuje záhradnej technike, ako sú napríklad kosačky, krovinorezy alebo zametače. Spoločnosť Hecht sa na nás pravidelne obracia ohľadom prekladania návodov k svojim produktom.

Každý výrobca prípadne predajca, ktorý chce ponúkať výrobky v rôznych krajinách, musí splniť viacero zákonných podmienok. Jednou z nich je aj dodanie návodu na používanie v úradnom jazyku krajiny, v ktorej je predávaný. Preklady návodov sú tak neodmysliteľnou súčasťou podnikania mnohých firiem, ktoré na tieto úkony ale často nemajú vlastné kapacity.

Pre klientov, ako je Hecht, zabezpečujeme profesionálne preklady návodov do viacerých jazykov naraz, spoľahlivo a bez starostí. Uvedomujeme si, že pri prekladoch návodov je dôležité postupovať tak, aby bol výsledný text nielen maximálne zrozumiteľný, ale aj významovo súhlasil s pôvodným textom výrobcu. Správne porozumenie návodu je totiž kľúčové pre riadnu a bezpečnú obsluhu (aj) záhradnej techniky.

16 779
objednávok
218 969
normostrán
5 581
zákazníkov