Blog

Aktuality z oboru a o nás

MÁM ZÁUJEM O SLUŽBY

Preklady internej dokumentácie

Preklady internej dokumentácie pre Mall.cz

MALL.cz môžeme právom považovať za špičku v rámci e-commerce segmentu a sme radi, že sa im darí expandovať aj vďaka našim prekladateľským službám. Sme k dispozícii vždy, keď je potrebné preložiť akúkoľvek firemnú dokumentáciu.

Od jedného e-shopu vyrástla spoločnosť Mall.cz až na európskeho lídra v e-commerce segmente. V rámci skupiny Mall Group sa v súčasnosti združuje vyše 20 e-shopov v rôznych krajinách Európy. Vyžaduje si to nielen prepracovanú logistiku ale aj adekvátne manažérske zručnosti. Expanzia so sebou prináša ale aj množstvo nových regulácií a interných predpisov, ktoré je potrebné dodržiavať a zosúlaďovať s nimi firemné procesy.

Vzhľadom na veľkosť Mall.cz to nie je len o vypracovávaní smerníc. Interné dokumenty je potrebné následne preložiť a tu sme sa už ku slovu dostali my. Sme radi, že sme, okrem iného, mali možnosť prekladať pre Mall.cz do anglického jazyka školenia BOZP, dokumenty súvisiace s požiarnou ochranou, skladový poriadok a pravidlá skúšok na detekciu požitia alkoholických nápojov.

16 779
objednávok
218 969
normostrán
5 581
zákazníkov