Blog

Aktuality z oboru a o nás

MÁM ZÁUJEM O SLUŽBY

Preklady e-shopu

Predávate cez e-shop do rôznych krajín? Využite profesionálne preklady!

E-shopy s medzinárodným pôsobením nie sú už dnes ničím výnimočným, veď napokon, predávať online môžete hoci aj do celého sveta. Vašou bránou do sveta medzinárodného predaja je však nielen premyslená logistika a atraktívny tovar, ale aj profesionálne preklady. Najlepšie výsledky totiž dosiahnete, ak sa svojim potenciálnym zákazníkom prihovárate ich rodným jazykom a s prihliadnutím na miestnu kultúru či zvyklosti.

Príkladov z našej praxe je hneď viacero. Pre medzinárodne pôsobiaci e-shop s hodinkami a príslušenstvom sme pripravili preklady celého obsahu internetového obchodu, čím sme vytvorili niekoľko plnohodnotných jazykových mutácií. Aby boli výsledky čo najlepšie, preklady realizovali rodení hovoriaci.

E-shop sme preložili do angličtiny, bulharčiny, chorvátčiny, slovinčiny, poľštiny, litovčiny, lotyštiny, estónčiny. Aktuálne prebiehajú preklady do fínčiny a švédčiny. Rozsahom sa jednalo o cca 150 NS do každého z uvedených jazykov.

Oplatí sa tiež vedieť, že ak sa chystáte pustiť do predaja na medzinárodnej úrovni, okrem samotného prekladu e-shopu je potreba počítať v priebehu času aj s prekladom nového či aktualizáciou už existujúceho obsahu. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme na pravidelnej týždennej báze napríklad preklady blogových článkov, produktových informácií či marketingových materiálov. Všetko rýchlo a flexibilne a presne na základe individuálnych požiadaviek klientov.

16 779
objednávok
218 969
normostrán
5 581
zákazníkov